Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Teisinės paslaugos

Turėdami patyrusių teisininkų komandą, teikiame visas teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Nuolat siekiame užtikrinti aukščiausią teisinių paslaugų kokybę, tad garantuojame maksimalų dėmesį Jūsų individualios problemos sprendimui. Kreipkitės į mūsų įmonę, norėdami išspręsti bet kurį teisinį klausimą ar tiesiog norėdami pasikonsultuoti su savo srities profesionalu – taupydami Jūsų laiką mes padėsime Jums rasti optimalų sprendimo būdą visose civilinės, šeimos, paveldėjimo, intelektinės nuosavybės, draudimo, tarptautinės privatinės, darbo, baudžiamosios, administracinės ir kitų teisės šakų situacijose. Kvalifikuotą teisinę informaciją teikiame Jums patogiausiu būdu – susitikimo metu, elektroniniu paštu ar telefonu.

Teisinės paslaugos juridiniams asmenims

Teisinės konsultacijos, tarpininkavimas, atstovavimas Kliento interesams teismuose ir kitose įstaigose, įmonėse, bei organizacijose.

Teisinės paslaugos fiziniams asmenims

Konsultuojame įvairiais teisės klausimais. Atsižvelgiant į teisės šaką – komercinė (verslo), darbo, administracinė, baudžiamoji, draudimo, tarptautinė privatinė, intelektinė ir kiti civiliniai teisiniai santykiai, bei proceso teisė.

Susisiekite su mumis