Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

intelektinė nuosavybė

intelektinė nuosavybė

Ar žinojote, kad Lietuvoje pastaruoju metu padaugėjo ginčų dėl intelektinės nuosavybės? Verslo konkurencijos augimas ir pačių verslininkų autorinių teisių svarbos stiprėjanti nuovoka sąlygoja vis didesnį susidomėjimą intelektinės nuosavybės teisėmis – būdais kaip jas puoselėti ir apginti.

Komercinės paslaptys

Autorių ir gretutinės teisės

Patentai ir naudingieji modeliai

Pramoninė nuosavybė

Prekės ženklas

Vakarų Europoje klausimas ar ginti intelektinę nuosavybę jau nebekyla. Lietuvoje verslininkai ir kūrėjai vis dar jaučia baimę ir mano, kad už savo kūrinių apsaugojimą bus priversti susimokėti milžiniškus pinigus. Kiti nuogąstavimai ir dažniausiai pasitaikantys klausimai, kurių sulaukiame yra susiję su pačių verslininkų abejonėmis, ar jų sukurta intelektinė nuosavybė nėra plagijavimu. Versle intelektinė nuosavybė yra neįkainojama, mes suprantame kokia jos vertė ir teikiame visą reikiamą pagalbą, kad ją klientui išsaugoti ir esant poreikiui apginti.

Mūsų įmonė, UAB „Teisės garantas“ turi sėkmingos patirties konsultuojant nuo didžiausių įmonių pasaulyje iki mažesnių bendrovių. Žinome, kad kūrybinis procesas išskirtinai daug laiko ir pastangų „suvalgantis“ dalykas. Tad, ne tik konsultuojame, bet ir teikiame platų spektrą paslaugų:

  • sudarome ir peržiūrinėjame sutartis, perduodančias nuosavybės teises ir licencijas, dėl prekių ženklų, patentų registravimo arba tarpininkaujame juos registruojant;
  • konsultuojame prekių ženklų, domenų, patentų, pramoninio dizaino, autorinių teisių bei gretutinių teisių, intelektinės nuosavybės objektų klausimais. Taip pat, komercinių paslapčių saugojimo ir apsaugos, teisės į atvaizdą ir kitais dalykinės reputacijos išsaugojimo atvejais;
  • atliekame teisinių sprendimų auditą;
  • atstovaujame procesuose, susijusiuose su intelektinės nuosavybės išsaugojimu. Rengiame sutartis, projektus ir pritaikome juos pagal kliento poreikius;
  • atstovaujame klientus nagrinėjant ieškinius, įskaitant teisminius ginčus dėl autorinės nuosavybės ir asmeninių teisių pažeidimų

Svarbu suprasti, kad bendrovės intelektinė nuosavybė šiuolaikinėmis sąlygomis yra nematerialusis turtas, kurio vertė gali būti kelis kartus didesnė už organizacijos materialiojo turto vertę. Užtikrintai žinome, kad apsaugoti savo teises ne tik reikia, bet paprasčiausiai būtina.

UAB „Teisės garantas“ atstovauja klientams Lietuvos Respublikos valstybinėse patentų institucijose, taip pat teikia visapusišką paramą sprendžiant ginčus teisme. Mes neapsiribojame tik Lietuva, dirbame su kitomis Europos šalių įmonėmis. Įmonių projektus prižiūri ir juos vysto kvalifikuoti specialistai, turintys įvairiapusės patirties intelektinės nuosavybės teisių apsaugos srityje.

Jūsų problemų sprendimas yra mūsų stiprioji pusė. Užkirsime Jūsų problemai kelią, kad ji neišaugtų iki neigiamų pasekmių, o taip pat kuo greičiau pasiūlysime ir pritaikysime būdus, kad kuo greičiau ją išspręsti.

Susisiekite su mumis