Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Migracijos paslaugos

Mūsų klientai, tai juridiniai ir fiziniai asmenys, kurie kreipiasi pagalbos iš įvairiausių pasaulio kampelių. Įmonėje dirbantys profesionalai ir savo srities specialistai turi sėkmingos patirties gaunant leidimus laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje. Jeigu Jums reikalingas leidimas gyventi Lietuvos Respublikoje galite susisiekti su mumis. Mes pasirūpinsime ir paruošime visus reikiamus dokumentus, kad procesas truktų kuo trumpiau.

Leidimas gyventi

Konsultuojame užsieniečius laikonojo leidimo gyventi klausimais. Galime atstovauti klientą Lietuvos Respublikos Migracijos Departamente.

Užsieniečių įdarbinimas

Mūsų teisinių paslaugų įmonė turi ilgametę patirtį užsieniečių įdarbinimo procese. Esame įdarbinę įvairių valstybių piliečius tame tarpe ir egzotinių – tolimųjų valstybių.

Vizų įforminimas

Pagrindinis mūsų įmonės pranašumas, kad teikiame kompleksines paslaugas, kurių tik gali prireikti migracijos srityje. Be to, užtikriname, kad mūsų paslaugos būtų teikiamos greitai, tiksliai ir kokybiškai. O kokybiškos paslaugos garantuoja sutaupytą laiką ir puikią patirtį.

Įmonėje dirbantys profesionalūs teisininkai ne tik efektyviai išsprendžia kiekvieną kliento problemą, tačiau taip pat pateikia visą reikiamą ir svarbią informaciją apie susijusią teisės sritį.

Teikiamos migracijos paslaugos:

  • konsultacijos ir kita pagalba užsienio piliečiams norint gauti vizą;
  • papildomos informacijos suteikimas tokios procedūros eigoje;
  • pagalba kitų šalių piliečiams gaunant darbo leidimus;
  • konsultacijos ir pagalba norint gauti visą dokumentų rinkinį – leidimą gyventi, laikiną leidimą gyventi arba Lietuvos Respublikos pilietybę.

Visos paslaugos teikiamos laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, mūsų klientas turi galimybę pasikliauti patyrusių ir profesionalių teisininkų pagalba: nuo sutarties pasirašymo iki reikalingų dokumentų gavimo.

Pasirinkdami mus kaip savo interesų atstovą migracijos tarnybų institucijose, galite būti tikri, kad dalyvausime viso proceso eigoje ir įveiksime visas kliūtis, pasitaikančias procese. Susitelkę į tikslą surasime optimaliausią ir tinkamiausią išeitį iš bet kokios konkrečios situacijos. Mūsų klientams nereikės asmeniškai eikvoti energijos, nervų, laiko ir pinigų kovai su valstybinių formalumų niuansais.

Mūsų įmonė dirba su užsienio asmenimis, atvykstančiais į Lietuvą lydymais įvairių tikslų. Teikiame teisines konsultacijas vizų gavimo klausimais gyventojams iš visų užsienio šalių. Mūsų šalyje vizos kaina priklauso nuo jos tipo ir trukmės.

UAB „Teisės garantas“ įmonės specialistai nedelsdami ir teisingai parengs visus reikalingus dokumentus norint gauti visus leidimus ir pateiks juos tvirtinti valstybinėms institucijoms. Atsižvelgiant į ilgametę patirtį ir platų kontaktų ratą, nusistovėjusias sąveikos schemas ir žinias apie sistemos ypatybes ir niuansus, galime garantuoti, kad norimas rezultatas klientui bus pasiektas per trumpiausią įmanomą laiką ir visiškai teisėtai.

Tokie profesionalūs ekspertai, kaip mūsų įmonės teisininkai, padės išvengti bet kokių galimų problemų, susijusių su noru dirbti, mokytis ar gyventi Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Susisiekite su mumis