Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Apie mus

UAB „Teisės garantas“ – tarptautinė kvalifikuotų teisininkų grupė, savo veiklą pradėjusi 2009 m. Mūsų tikslas – efektyviai ir operatyviai teikti profesionalias teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims bei užtikrinti jiems įvairiapusę pagalbą. Ilgą laiką glaudžiai bendradarbiaujame su savo partneriais, todėl UAB „Teisės garantas“ aptarnauja savo klientus ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje bei kitose ES šalyse. Darbas kitose šalyse ir gerosios patirties mainai, leido mums sukaupti dar daugiau neįkainojamos patirties, todėl siekiame užtikrinti teisėtų lūkesčių apsaugą ir savo klientams suteikti tik kokybiškas bei naudingas teisines paslaugas.

Misija

Mūsų teikiamų paslaugų idėja grįsta teisiškai išprususios visuomenės vertybių gynimu ir teisių įgyvendinimu. Tikime, kad savo veikla prisidedame prie šių teisinių vertybių formavimo, gebame klientui, nesvarbu ar jis fizinis, ar juridinis asmuo, padėti suformuluoti jo poreikius bei kryptingai padėti juos įgyvendinti. Bendromis savo komandos narių jėgomis siekiame išlaikyti aukštą savo reputaciją, ginti savo, kaip kvalifikuotų profesionalų, vardą bei išlikti pažangiu, patikimu ir klientų bei visuomenės lūkesčius pateisinančiu partneriu, sugebančiu teikti kokybiškas teisines paslaugas.

Vizija

Mūsų vizija ir siekiai – brandinti teisės pagrindais paremtus juridinių ir fizinių asmenų santykius. Megzdami tvirtą partnerystę bei abipusiai naudingą ryšį su savo klientais ir užsakovais, diegiame idėjas, kuriomis patys tikime – tai sąžiningumas, nuolatinis ir nepertraukiamas tobulėjimas, bei aukščiausių bendradarbiavimo standartų propagavimas. Siekiame suformuoti verslui saugią, ir teisiškai išvystytą terpę, kurioje verslo atstovai remtųsi teisinės visuomenės pagrindais.

Vertybės

  • Atsakingumas bei sąžiningumasBe atsakingai ir sąžiningai vykdomų įsipareigojimų nebūtume vienais iš savo šakos lyderių. Tik šių bruožų dėka klientai ir partneriai viliasi užmegzti tvirtą partnerystę ir tęsti bendradarbiavimą.
  • Profesionalumas: Sukaupta patirtis, gebėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių, kultūringas bei etiškas bendravimas, greitas reagavimas į vykstančius pokyčius ir, žinoma, aukščiausi teikiamų paslaugų standartai – tai kriterijai, nusakantys, kaip mes suprantame profesionalią teisinę pagalbą.
  • Inovatyvumas ir tobulėjimas: Nuolatinis žinių ir naujovių įsisavinimas, kvalifikacijos kėlimas, klientų poreikių analizė ir siekis kurti teisines vertybes yra kertiniai mūsų komandos bruožai, lemiantys dinamišką ir kryptingą mūsų profesionalumo augimą.

KODĖL MES?

  • Rinkoje mes jau esame 10 metų.
  • Tarp mūsų klientų yra žinomos ir gerai vertinamos įmonės
  • Pasirašius teisinių paslaugų sutartį, paslaugų gavėją aptarnaus konkretus teisininkas – profesionalas kuris užtikrins aukščiausią paslaugų kokybę, gerą aptarnavimą ir laiku suteiktas teisines paslaugas
  • Bendradarbiaujame su užsienio šalių teisininkais, advokatais, teisiniu paslaugų įmonėmis, ambasadomis, kitomis įmonėmis ir organizacijomis bei bankais, o mūsų užsienio partneriai yra aukščiausios kvalifikacijos specialistai
  • Mūsų įmonei suteiktas įvertinimas „Stipriausi Lietuvoje 2015 – 2018“ kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo visus įsipareigojimus.
  • Tam, kad atskirti musų teikiamas paslaugas nuo kitų, esame įregistravę savo prekės ženklą