Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Buhalterinės paslaugos

Mes, UAB „Teisės garantas“, žinome, kad ne kiekvienas žmogus turi patirties veiksmingai spręsti iškilusius klausimus su buhalterine apskaita mokesčių inspekcijoje arba kitoje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje.

Buhalterinė apskaita

Konsultavimas mokestiniais klausimais

Mokesčių apskaičiavimas ir tvarkymas

PVM registravimas

Stresas, formalumai ir begalinės eilės gali sugriauti net paties ištvermingiausio įmonės savininko motyvaciją. Bet reikia nepamiršti, kad nuosavas verslas ir buhalterinė apskaita yra elementai, kurie sudaro darnią visumą. Įmonė, neturinti profesionaliai tvarkomos buhalterinės apskaitos ir įrašų bei atsiskaitymų su mokesčių inspekcija, gali susidurti su rimtomis mokesčių ir teisinėmis problemomis.

Štai kodėl mes atstovaujame verslininkus ir teikiame profesionalę pagalbą apskaitos ir mokesčių klausimais. Visada esame pasiekiami telefonu ir elektroniniu paštu. Pasirinkę UAB „Teisės garantas“ įmonę kaip savo atstovą, galite tikėtis ne tik operatyvaus bendradarbiavimo, bet ir išsamių konsultacijų.

Buhalterinė apskaita – tvarkinga piniginių operacijų tvarkymo sistema, operacijų registravimas ir apibendrintos informacijos apie turtą kaupimas. Juridinių asmenų įsipareigojimų išlaikymas ir nuolatinė, dokumentinė visų verslo sandorių apskaita.

Apskaitą pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus gali atlikti: vyriausiasis buhalteris, priimtas įmonėje pagal darbo sutartį, generalinis direktorius, arba trečiosios šalies organizacija (apskaitos palaikymas). Jeigu pasirinksite įmonę, kurį turi ilgametės buhalterinės apskaitos patirties, Jūs ne tik sutaupysite įmonės finansus, bet taip pat ir savo laiką. Be to, tai puiki prevencija išvengti valstybės institucijų patikrinimų bei baudų.

Pasirinkę UAB „Teisės garantas“, gausite ne tik visą reikalingą pagalbą vykdant buhalterinę apskaitą, bet ir konsultacijas, kurių metu galėsite sužinoti atsakymus į visus kilusius klausimus. Susisiekite telefonu +37063041444 arba el. paštu info@teisesgarantas.lt.

Paslaugos, kurias teikiame:

  • Teisinės ir verslo konsultacijos;
  • Atstovavimas norint gauti licencijas ir leidimus;
  • Pagalba susigrąžinant permokėtus mokesčius;
  • Konsultavimas gaunant kreditą;
  • Geriausio būdo paieška, kaip Jums sutaupyti ir mokėti mažiau.

UAB „Teisės garantas“ skiriasi nuo kitų, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių, nes kiekvieno kliento problema yra mūsų susitelkimo taškas. Kiekvienas klientas yra mūsų partneris, dėl kurio įdėję visas jėgas dirbame, kad iškilusios problemos būtų išspręstos per trumpiausią laiką, o išsikelti tikslai – pasiekti.

Atsižvelgiant į ilgametę patirtį, galime užtikrinti mūsų teikiamų paslaugų naudą ir vertę bet kuriam verslui. Patikėję buhalterinės apskaitos darbus UAB „Teisės garantas“ įmonei, būsite ramūs dėl apskaitos reikalų. Jums daugiau tikrai nereikės ieškoti ir samdyti naujo, kvalifikuoto buhalterio. Jei pasitikėsite mumis sutaupysite brangų laiką ir galėsite daugiau dėmesio skirti savo verslo efektyvumui didinti. Mes besąlygiškai vertiname bendradarbiavimą ir norime tapti Jūsų ilgalaikiu buhalterinės apskaitos partneriu jau šiandien!

Susisiekite su mumis