Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

VERSLO PARDAVIMAS | ĮMONĖS PIRKIMAS

VERSLO PARDAVIMAS | ĮMONĖS PIRKIMAS

Verslą vykdantiems asmenims dažnai prireikia teisinių paslaugų perkant, perleidžiant arba parduodant verslą, perkant-parduodant dalį akcijų arba įmonės, įsigyjant įsteigtą ir jau veiklą vykdantį verslą. Visomis šiomis sritimis rūpinasi mūsų teisines paslaugas teikiantį įmonė UAB „Teisės garantas“, nepaisant to, ar situacija liečia mažą, vidutinę, ar didelę įmonę. Parengiame sutartys ir atstovaujame Jus kiekviename proceso etape. Visame šiame procese yra nemažai povandeninių akmenų, kuriuos gerai žinome ir mokame aplenkti. Paslaugas teikiame asmenims iš visų pasaulio šalių.

Tam tikru momentu, kai prireikia teisinių paslaugų, pageidautina, kad profesionalus teisininkas, kuris atstovauja Jūsų interesus ir teikia paslaugas, būtų tinkamas, išmanytų verslo įsigijimo ir pardavimo niuansus, turėtų reikiamos patirties, žinių bei Klientui būtų kaip atrama, į kurią esant bet kokiai situacijai jis galėtų atsiremti.

Jei dalis ar visa pirmiau nurodyta informacija atitinka Jūsų situaciją – ieškant teisines paslaugas teikiančio specialisto, išmanančio įmonės pirkimo, perleidimo ir pardavimo sritį, vertėtų susisiekti su mumis.

Mūsų įmonės profesionalūs teisininkai atlieka sandorius, operacijas ir sprendžia ginčus, susijusius su įmonės pirkimu, perleidimu ir pardavimu, teikia teisines paslaugas (palaikymas, priežiūra) visuose šalyse.

Paslauga paprastai apima:

  • konsultacijas;
  • dokumentų sudarymą;
  • situacijos vertinimą, turimų įrodymų, susijusių su kliento užduoties perspektyvomis, analize;
  • teisių apsaugos strategijas ir taktikos kūrimą;
  • kliento projekto priežiūrą ir palaikymą.

Paslaugos teikiamos asmeniškai, susitikimo metu arba nuotoliniu būdu.

Klientas turi teisę bet kokioje patogioje formoje ir priimtinu laiku pateikti užklausą su konkrečia užduotimi mūsų UAB „Teisės garantas“ įmonei – elektroniniu paštu, telefonu, skype arba asmeninio susitikimo metu.

Teisinės paslaugas teikianti įmonė UAB „Teisės garantas“ patvirtina savo pasiryžimą ir gebėjimą suteikti Klientams reikalingą teisinę pagalbą. Įmonė pasiekia Kliento norimą rezultatą iš anksto sutartu laiku. Taip pat mums labai svarbu ir atsakingai žiūrime į tinkamo specialisto pasirinkimą, kad Jus atstovausiantis teisininkas turėtų reikiamą patirtį ir reikalingą kvalifikaciją, kurį būtina teikiant teisines paslaugas verslo pirkimo, perleidimo ar pardavimo klausimais.

  • sudarome ir peržiūrinėjame sutartis, perduodančias nuosavybės teises ir licencijas, dėl prekių ženklų, patentų registravimo arba tarpininkaujame juos registruojant;
  • konsultuojame prekių ženklų, domenų, patentų, pramoninio dizaino, autorinių teisių bei gretutinių teisių, intelektinės nuosavybės objektų klausimais. Taip pat, komercinių paslapčių saugojimo ir apsaugos, teisės į atvaizdą ir kitais dalykinės reputacijos išsaugojimo atvejais;
  • atliekame teisinių sprendimų auditą;
  • atstovaujame procesuose, susijusiuose su intelektinės nuosavybės išsaugojimu. Rengiame sutartis, projektus ir pritaikome juos pagal kliento poreikius;
  • atstovaujame klientus nagrinėjant ieškinius, įskaitant teisminius ginčus dėl autorinės nuosavybės ir asmeninių teisių pažeidimų

Svarbu suprasti, kad bendrovės intelektinė nuosavybė šiuolaikinėmis sąlygomis yra nematerialusis turtas, kurio vertė gali būti kelis kartus didesnė už organizacijos materialiojo turto vertę. Užtikrintai žinome, kad apsaugoti savo teises ne tik reikia, bet paprasčiausiai būtina.

UAB „Teisės garantas“ atstovauja klientams Lietuvos Respublikos valstybinėse patentų institucijose, taip pat teikia visapusišką paramą sprendžiant ginčus teisme. Mes neapsiribojame tik Lietuva, dirbame su kitomis Europos šalių įmonėmis. Įmonių projektus prižiūri ir juos vysto kvalifikuoti specialistai, turintys įvairiapusės patirties intelektinės nuosavybės teisių apsaugos srityje.

Jūsų problemų sprendimas yra mūsų stiprioji pusė. Užkirsime Jūsų problemai kelią, kad ji neišaugtų iki neigiamų pasekmių, o taip pat kuo greičiau pasiūlysime ir pritaikysime būdus, kad kuo greičiau ją išspręsti.

Susisiekite su mumis