Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Juridinių asmenų steigimas

Juridinių asmenų registravimas iš pirmo žvilgsnio yra visiškai paprastas uždavinys. Atrodo, kad po tam tikros procedūros ir turint reikiamus dokumentus, įmonės steigimą galima paversti formalia procedūra. Mes, turėdami neįkainojamos patirties juridinio asmens steigimo procesuose raginame klientus neapsigauti ir į šį verslo etapą pažvelgti kaip įmanoma atidžiau.

Įmonių steigimas Lietuvoje

Įmonių steigimas užsienyje

Juridinio asmens registravimas yra daugialypis ir sudėtingas procesas, nuo kurio sėkmės priklauso Jūsų verslo likimas. Klaidos steigimo dokumentuose arba nedideli juridinio asmens registravimo procedūros pažeidimai vėliau gali kainuoti labai daug. Štai kodėl įmonės registravimas turėtų būti patikėtas profesionaliems teisininkams, kurie gerai žino šio proceso teisinį pagrindą ir gali sudaryti optimalias sąlygas visoms oficialioms procedūroms atlikti. Dalyvaujant specialistui, registravimas atliekamas protingiau, lengviau ir greičiau.

UAB „Teisės garantas“ konsultuoja įmonių steigimo klausimais ir parengia visus būtinus dokumentus, t.y. įmonės steigimo sutarties aktą ir įmonės įstatus, nuostatus ir kita. Atstovaujame Jus visose juridinio asmens steigimo stadijose ir teikiame teisinę pagalbą tolesnėje veiklos vykdymo eigoje. Dalis paslaugų, kurias teikiame:

  • konsultuojame dėl juridinio asmens formos pasirinkimo. Steigiamo juridinio asmens formos: AB (Akcinė bendrovė), UAB (Uždara akcinė bendrovė), ASOCIACIJA, DNSB (Daugiabučių namų savininkų bendrija), VŠĮ (Viešoji įstaiga), KŪB (Komandinė ūkinė bendrija), LABDAROS IR PARAMOS FONDAS, IĮ (Individuali įmonė), ŽŪB (Žemės ūkio bendrovė), PS (Profesinės sąjungos), TŪB (Tikroji ūkinė bendrija), SĮ (Savivaldybės įmonė), KU (Kredito unija) ir kita;
  • padedame pasirinkti tinkamiausią įmonės valdymo struktūrą;
  • parengiame sutartis, projektus ir visus būtinus dokumentus įmonės registravimui;
  • atstovaujame Jūsų interesams visose kitose įmonės steigimo bei registracijos stadijose (steigėjų susirinkimuose, pas notarą, juridinių asmenų registre).

Įmonės, UAB „Teisės garantas“ specialistai daugelį metų sėkmingai dirba juridinių asmenų ir individualių verslininkų registracijos srityje, o taip pat stebi visus pokyčius, kurie vyksta organizuojant ir tęsiant įmonės veiklą. Mūsų ilgametė praktika ir nusistovėję įmonės steigimo procesai leis Jums kuo greičiau užregistruoti savo įmonę bet kokia teisine forma.

Turime ilgametės patirties sprendžiant civilines bylas, įskaitant ginčus, susijusius su finansiniais santykiais tarp juridinių asmenų ir valstybinių institucijų. Visais ginčo etapais nepriklausomai nuo status quo, teikiame teisines paslaugas Lietuvoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse. Teikiame teisinę pagalbą, susijusią su biuro ir darbo eigos organizavimu, apmokestinimu, vidaus apskaitos dokumentų rengimu ir ataskaitų pateikimu mokesčių institucijoms. Rengiame teisinius dokumentus dėl sąveikos su kitomis organizacijomis ir institucijomis, konsultuojame pasirašant verslo sutartis, rengiant mokesčių dokumentus pagal galiojančius teisės aktus ir vykdant mokesčių įsipareigojimus, laikantis teisės aktų ir susitarimų reikalavimų – kuo greičiau ir efektyviau.

Papildomai teikiame paslaugas įmonės veikimo metu, esant būtinybei keisti – padidinti ar sumažinti įstatinį kapitalą, pakeisti vietovės adresą, teisinę formą, vykdomąjį organą (generalinį direktorių, vadovą ar pan.), ekonominės veiklos rūšį ir įgyvendinti kito pobūdžio pokyčius. Kreipkitės į UAB „Teisės garantas“ šiandien ir mes Jums padėsime atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Susisiekite su mumis