Vytenio g. 9/25, LT – 03113, Vilnius
info@teisesgarantas.lt
+3706 30 41444

Avokatų paslaugos

Kartais atsitinka pačių netikėčiausių atvejų, kai prireikia advokato pagalbos. O nuo to, kaip jis greitai ir profesionaliai teiks paslaugas savo klientui, gali priklausyti žmogaus arba verslo likimas. Nepaisant to, kad Lietuva nėra didelė šalis, advokatų kontorų, teikiančių įvairias teisines paslaugas pasirinkimas šalyje nėra mažas. Tačiau pasirinkti advokatą, specialistą, kuris turi ne tik teisinių, bet ir kitos specifikacijos žinių, pavyzdžiui, medicininių, buhalterinių ir kitų – yra nelengvas iššūkis, su kuriuo susiduria daugelis.

Jeigu susidūrėte su situacija, kur reikalinga konkrečios teisinės srities specialisto konsultacija arba norite, kad Jūsų atveju pasirūpintų savo darbą išmanantis advokatas, galite kreiptis į mūsų įmonę. UAB „Teisės garantas“ šią užduotį išspręs greitai ir operatyviai, sutaupys Jums nemažai laiko ir rekomenduos tinkamą advokatą, atitinkamos srities specialistą. Kaip pavyzdį galime pateikti, kad buvę teisėsaugos darbuotojai yra geri baudžiamosios teisės specialistai, privačiose bendrovėse dirbę advokatai puikiai išmano civilinės teisės niuansus, o advokatai dirbę viešosiose įstaigose gerai orientuojasi viešuosiuose pirkimuose. UAB „Teisės garantas“ bendradarbiauja su daugeliu patyrusių advokatų, kurie yra mūsų ilgamečiai partneriai. Mes pasirūpinsime, kad advokatas būtų kompetentingas, o jo teikiamų paslaugų kaina optimali, atitiktų realius esamos problemos kaštus.

Teisinių paslaugų teikimas – pagrindinis UAB „Teisės garantas“ kvalifikuotų teisininkų ir su įmone bendradarbiaujančių advokatų darbas. Įmonės teisės ekspertai yra pasirengę nedelsdami spręsti Jums iškilusias problemas. Bendradarbiaujame su profesionaliais teisininkais ir advokatais Lietuvoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse. Teisės specialistai turi gyvenimiškos patirties teisinėje veikloje, geba teikti kvalifikuotą teisinę pagalbą ir teisines paslaugas visose Lietuvos ir kitų šalių institucijose ir jų filialuose – nuo teisinės konsultacijos, iki atstovavimo teismuose, aukštesniuose teismuose bei apeliacinių skundų ir pagalbos teisminiuose procesuose.

Kreipęsi į UAB „Teisės garantas“ dėl teisinės konsultacijos gausite visą reikiamą informaciją, paskirsime susitikimui laiką ir aptarsime būtent Jūsų atvejį. Užtikriname, kad suteksime reikiamą pagalbą ir kokybiškas teisines paslaugas. Atstovaujame klientų interesus valstybinėse institucijose, ginčų sprendimo komisijose, teismuose ir kitose įstaigose. Rengiame įvairius procesinius dokumentus, vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą. Visada siekiame maksimalaus rezultato ir atsižvelgiame į mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Esame tie, kurių Jūs ieškote.