Apie mus

UAB „Teisės garantas“ – tarptautinė kvalifikuotų teisininkų grupė, savo veiklą pradėjusi 2009 m. Mūsų tikslas – efektyviai ir operatyviai teikti profesionalias teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims bei užtikrinti jiems įvairiapusę pagalbą. Ilgą laiką glaudžiai bendradarbiaujame su savo partneriais, todėl UAB „Teisės garantas“ aptarnauja savo klientus ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje bei kitose ES šalyse. Darbas kitose šalyse ir gerosios patirties mainai, leido mums sukaupti dar daugiau neįkainojamos patirties, todėl siekiame užtikrinti teisėtų lūkesčių apsaugą ir savo klientams suteikti tik kokybiškas bei naudingas teisines paslaugas.

Didžiausias mūsų įmonės pranašumas, turtas ir pasididžiavimas – didelių pastangų dėka sukaupta patirtis, kuri  paremta atidirbtais praktiniais įgūdžiais, įgytais glaudžiai bendradarbiaujant ne tik su klientais, bet ir užsienio šalių ambasadomis, autoritetingais teisės ekspertais , sprendžiant net pačias sudėtingiausias bylas bei situacijas.

Klientų ir partnerių pasitikėjimas mūsų darbu – geriausias įvertinimas. Savo veikloje visada vadovaujamės tik aukščiausiais etikos ir visiško konfidencialumu principais, profesionalumu bei lojalumu savo klientams.